Vetëm një orë më parë dyshja Flori dhe Ledri publikuan këngën e tyre “Beautiful”, dhe pas vetëm 1 ore, ata publikuan një këngë të dytë me titull “Nuk ma la”.

Këngën tjetër të dyshes mund ta shijoni në linkun më poshtë:A.N